Борисфен
«ВАЛЬДОРФСЬКА ШКОЛА БОРИСФЕН»

Тільда Суінтон – про засновану нею вальдорфську школу: «Це те, чим я пишаюсь найбільше!»

Ні своєю кар'єрою на великому екрані, ні «Оскаром», ні ступенем, отриманим у Кембриджі, Тільда Суінтон не пишається так само сильно, як, за її словами, найбільшим своїм досягненням – альтернативною школою, котру вона заснувала
Тільда Суінтон, якій сьогодні виповнилося 56 років, стала співзасновницею незалежної вальдорфської Drumduan School у Шотландії, звідки її близнюки Хав'єр і Онор випустяться влітку наступного року.

Без складання тестів і отримування оцінок учні Drumduan School в оригінальний спосіб вивчають базові предмети: математику, англійську, природничі науки – і весь час насолоджуються активним відпочинком (каное, хайкінг, сноубординг, гірський велосипед).
Тільда Суінтон зі своїми дітьми. Фото: 2queens.ru
Навчальний план базується на фундаментальній Штайнерівській освітній системі, яка заохочує дитячу здатність творити, а також духовність і моральність. Акцент тут робиться на святкуванні індивідуальності.

«Щоб створити нашу школу, – пояснює Тільда, – був реалізований 7-річний проект. Ми пропонуємо вільну від тестування освіту від дитячого садка до 19 років. …Разом з Яном МакКуком ми заснували незалежну старшу школу, щоб діти мали змогу завершити свій прекрасний вальдорфський досвід. Наша школа за останні кілька місяців об'єдналася із середньою школою і таким чином замкнула цикл».
Довідка від 2queens.ru:

«У 2013 році Тільда Суінтон відкрила школу Drumduan Upper School у Шотландії. Не дивлячись на відсутність будь-якої оцінювальної системи, велика кількість її випускників потім вступає до найпрестижніших університетів».
Автор: «Вальдорфська школа Борисфен» (Київ, Україна) за матеріалами Daily Mail

Ви можете використовувати цей текстовий матеріал повністю або частково виключно за умови встановлення гіперпосилання на сайт www.waldorfkyiv.org.