Борисфен
«ВАЛЬДОРФСЬКа школа БОРИСФЕН»

Вступникам

Якщо ви бажаєте, щоб ваша дитина навчалася у «Борисфені», будь ласка, зателефонуйте нашому адміністратору:
+380 98 671 89 89
Наша адреса:
вул. Жовтнева, 4а, Київ, Україна
borisfen.waldorf@yahoo.com
Оберіть клас і вчителя
вчитель 1-го класу
вчитель 2-го класу
вчитель 3-го класу
вчитель 4-го класу
вчитель 5-го класу
вчитель 6-го класу
вчитель 1-го класу
Тетяна Ситнік

Любий друже!

Знаю, що ти чекаєш на зустріч зі своєю школою. Вона теж готується прийняти тебе і наповнити твоє життя радісним пізнанням себе та світу. Разом з тобою ми підемо шляхом, сповненим силою доброти, краси та істини. Захопливий світ дружби та творчості відкриє в тобі власне джерело радощів. Тобі неодмінно припадуть до душі рукоділля, музичне мистецтво, живопис та евритмія, на яких зможеш навчитися бути творцем власного життя!

З радістю чекаю на тебе!

Твоя перша вчителька, пані Тетяна


вчитель 2-го класу
Анна Піменова

Коли зерна, які ти сієш у маленьких серцях, виходять з любові, то бачиш, що проростає любов — до людей, до природи, до пізнання.

Вальдорфська педагогіка допомагає вчителю створити для дитини здоровий ґрунт на все життя – впевненість у своїх силах та відчуття балансу між собою та зовнішнім світом.

Не знаю більш тонкого мистецтва, ніж дбайливе зрощення дієвої, вдумливої та духовної людини майбутнього. Дякую долі, що причетна до цього.

вчитель 3-го класу
Наталія Ременюк

Третій клас. Такий важливий у житті кожної дитини період рубікону. Від того, як дитина пройде крізь цей час, залежатиме глибина її любові до життя, те, як вона відчуватиме цінність землі, на якій живе та творить.

Як пройти цей період гармонійно? Як допомогти дитині? Що важливо знати, розуміти і робити батькам? Важливі питання, над якими ми будемо працювати протягом року.

Попереду стільки цікавого: епоха землеробства, ремесел, епоха вимірювання та будівництва!

Ми будемо вчитися жити у маленькому соціумі — класі. Сподівання, що все буде ідеально й не виникатиме нових питань та складних ситуацій, є ілюзією, бо людина — і маленька, і доросла - весь час перебуває у розвитку. Наше завдання — не уникати труднощів, а навчитися дивитися їм в очі, щоб непрості ситуації та виклики життя допомагали зростати та розкриватися нашим кращим якостям.

Моєю опорою є постійне занурення у розуміння природи дитини, у закономірності її розвитку, і я з любов'ю продовжуватиму давати дітям усе те, що буде сповнювати їх силою та розвивати.

вчитель 4-го класу
Наталія Шпілька
У 4 класі діти переживають мужність до життя! Дати пережити цю мужність і є завданням вчителя. Для мене мужність — це мистецтво маленьких кроків. Ми будемо вчитися з дітьми бачити ціле і ділити його на частинки, пізнавати ці частини — і знову приходити до цілого. Робити ритмічне дихання у пізнанні. У нас буде «Краєзнавство», і Всесвіт ми почнемо вивчати зі свого дому, школи та прилеглих вулиць. У математиці ми будемо вивчати дроби — частинки цілого. На уроках природознавства будемо бачити, наскільки кожна тварина має розвинений певний орган чуття, що робить її вузькоспеціалізованою, на відміну від універсальної людини, яка поєднує в собі усі можливості.

Також ми зануримося у міфи про суворих германців і переживемо силу й мужність до життя, готуючи виставу за мотивами розповідей.

Наші будні будуть переплетені мистецтвом, рукоділлям, іноземними мовами та прогулянками у лісі поряд зі школою. Радію, що у дітей «Борисфена» таке насичене, цікаве і радісне шкільне життя!
вчитель 5-го класу
Ярослава Демченко

Із вальдорфською педагогікою я познайомилася майже 20 років тому, але не перестаю захоплюватися глибиною її філософії та дидактики.

Як мама я завжди мріяла про таку школу для своїх дітей, і зараз неймовірно щаслива, що вони живуть таким наповненим, радісним, гармонійним шкільним життям.

Як учитель – ціную, що можу доторкнутися до цього дивовижного світу! Усе більше сповнююся ентузіазмом та жагою творчості, прагну до глибокого пізнання природи людини, законів її здорового розвитку. Радію кожній можливості навчатися, дивуватися і знову й знову по-новому відкривати цей світ із учнями свого класу.
вчитель 6-го класу
Вікторія Ящишин
6 клас – це діти віку 11-12 років. Досить складний період у житті молодої людини. Період полярностей. Час, наповнений страхом і силою, пошуком цінностей і, водночас, запереченням порядку та прагненням хаосу. Внутрішній світ підлітка коливається від любові до прекрасного, чистого, істинного до повного захоплення потворним.

Діти чекають підтримки й розуміння від батьків і вчителів, але й стають досить категоричними й часто цинічними у власних судженнях, заперечуючи авторитет дорослих. Вони все більше прагнуть свободи, але, отримавши її, відчувають повну розгубленість і безпорадність.

Я як учитель, спостерігаючи за тілесною зміною своїх учнів, готова зрозуміти та прийняти їхній душевний стан. Я запрошую до свого класу нових дітей і їхні родини. Ми можемо пройти цей непростий, але дуже цікавий період становлення молодої Людини разом.