Борисфен

Співпраця

«Ми маємо заходити до класної кімнати з усвідомленням: тут встановлюється духовний зв'язок, тут діють не лише слова, якими я навчаю дітей, і не просто вправне викладання. Це лише зовнішній бік справи, за яким, звісно, треба уважно стежити, але й формальні дії ми будемо виконувати неправильно, якщо не поставимо на чільне місце зв'язок між думками, що нас наповнюють, і тими процесами, що повинні відбуватися у душі й тілі дитини під час занять».

Рудольф Штайнер
Коли хтось питає: «Чому так мало вальдорфських шкіл в Україні?», відповідь одна: «Мало вальдорфських вчителів!»
Щоб бути вальдорфським вчителем, крім любові до дітей, знань про природу людини, ентузіазму, потрібно багато мужності. Щоб змогти сказати собі:
«Я недосконалий! Я розвиваюся. Я йду до дітей і саме робота з ними буде щодня проявляти мої недоліки. І я не буду від них ховатися. Я їх визнаю. І буду навчатися, працювати із собою. Щоб завтра мати більше морального права зайти до класу, до дітей. Весь час, поки я буду вальдорфським вчителем, я буду розвиватися. Рости в самому собі. І саме ця якість, унікальна людська якість, дає мені право йти до дітей. Бо вони також знаходяться у процесі становлення. І нема нічого кращого для їхнього розвитку, ніж бути поряд із людиною, яка росте у своїх душевно-духовних проявах. Це дуже здорОво впливає на дітей".

Якщо Вам близька ідея такого вчителя, наш педагогічний колектив сердечно запрошує до співпраці!

Педагогічна колегія вальдорфської школи «Борисфен»
Ми шукаємо вчителів:
  • хімії та біології
  • акомпаніатора
  • групи продовженого дня
Серед тисяч людей ми шукаємо свою людину!

Ви справді любите дітей та свою професію?
Ви не боїтеся свободи та відповідальності?
Ви можете працювати у команді?
Ви вмієте творити навколо себе затишок та красу?

Всього іншого ми вас навчимо!

Додаткова інформація та запис на співбесіду:
+380 (98) 021 31 71