Борисфен

Розклад уроків

1 клас
Понеділок
1−2 ― Головний урок*
3 ― Іноземна мова
4 ― Рукоділля

Вівторок
1−2 ― Головний урок
3 ― Іноземна мова
4 ― Музика

Середа
1−2 ― Головний урок
3 ― Евритмія
4 ― Рухливі ігри

Четвер
1−2 ― Головний урок
3 ― Образотворче мистецтво (ліплення)
4 ― Музика

П'ятниця
1−2 ― Головний урок
3 ― Іноземна мова
4 ― Рукоділля
5 ― Образотворче мистецтво (малювання)

*академічні предмети: українська мова, математика, історія, біологія, географія і т.д.
2 клас
Понеділок
1−2 ― Головний урок*
3 ― Музика
4 ― Іноземна мова
5 ― Рукоділля

Вівторок
1−2 ― Головний урок
3 ― Живопис
4 ― Читання
5 ― Рухливі ігри

Середа
1−2 ― Головний урок
3 ― Евритмія
4 ― Іноземна мова
5 ― Читання

Четвер
1−2 ― Головний урок
3 ― Іноземна мова
4 ― Образотворче мистецтво (ліплення)
5 ― Рухливі ігри

П'ятниця
1−2 ― Головний урок
3 ― Музика
4 ― Іноземна мова
5 ― Рукоділля

*академічні предмети: українська мова, математика, історія, біологія, географія і т.д.
3 клас
Понеділок
1−2 ― Головний урок*
3 ― Образотворче мистецтво (ліплення)
4 ― Музика
5 ― Рукоділля

Вівторок
1−2 ― Головний урок
3 ― Іноземна мова
4 ― Читання
5 ― Фізкультура

Середа
1−2 ― Головний урок
3 ― Іноземна мова
4 ― Евритмія
5 ― Читання

Четвер
1−2 ― Головний урок
3 ― Іноземна мова
4 ― Рукоділля
5 ― Живопис

П'ятниця
1−2 ― Головний урок
3 ― Іноземна мова
4 ― Музика
5 ― Фізкультура

*академічні предмети: українська мова, математика, історія, біологія, географія і т.д.
4 клас
Понеділок
1−2 ― Головний урок*
3 ― Математика
4 ― Фізкультура
5 ― Музика

Вівторок
1−2 ― Головний урок
3 ― Читання
4 ― Евритмія/Іноземна мова
5 ― Іноземна мова/Евритмія

Середа
1−2 ― Головний урок
3 ― Музика
4 ― Іноземна мова/Рукоділля
5 ― Рукоділля/Іноземна мова

Четвер
1−2 ― Головний урок
3 ― Математика
4 ― Евритмія/Іноземна мова
5 ― Іноземна мова/Евритмія

П'ятниця
1−2 ― Головний урок
3 ― Читання
4 ― Рукоділля/Іноземна мова
5 ― Іноземна мова/Рукоділля

*академічні предмети: українська мова, математика, історія, біологія, географія і т.д.
5 клас
Понеділок
1−2 ― Головний урок*
3 ― Рукоділля
4 ― Ботмерівська гімнастика
5 ― Українська мова
6 ― Музика

Вівторок
1−2 ― Головний урок
3 ― Евритмія
4 ― Іноземна мова
5 ― Математика
6 ― Література

Середа
1−2 ― Головний урок
3 ― Математика
4 ― Музика
5 ― Іноземна мова
6 ― Фізкультура

Четвер
1−2 ― Головний урок
3 ― Евритмія
4 ― Іноземна мова
5 ― Рукоділля
6 ― Живопис
7 ― Література

П'ятниця
1−2 ― Головний урок
3 ― Ремесло
4 ― Ремесло
5 ― Іноземна мова
6 ― Живопис

*академічні предмети: українська мова, математика, історія, біологія, географія і т.д.
6 клас
Понеділок
1−2 ― Головний урок*
3 ― Українська мова
4 ― Література
5 ― Іноземна мова
6 ― Фізкультура

Вівторок
1−2 ― Головний урок
3 ― Ремесло
4 ― Ремесло
5 ― Іноземна мова
6 ― Евритмія

Середа
1−2 ― Головний урок
3 ― Іноземна мова
4 ― Математика
5 ― Музика
6 ― Рукоділля

Четвер
1−2 ― Головний урок
3 ― Математика
4 ― Література
5 ― Іноземна мова
6 ― Евритмія
7 ― Живопис

П'ятниця
1−2 ― Головний урок
3 ― Ураїнська мова
4 ― Ботмерівська гімнастика
5 ― Музика
5 ― Рукоділля
7 ― Живопис

*академічні предмети: українська мова, математика, історія, біологія, географія і т.д.