Борисфен

Наші вчителі та волонтери

Вальдорфський вчитель – рідкісний птах. І тому кожен з них на вагу золота. Щоденна робота над собою – перш за все. Робота з дітьми і батьками, робота у педагогічній колегії, організаційна робота…

Вальдорфський вчитель – не ремесло, а Шлях.
Педагогічна колегія є серцем вальдорфської школи. Тут народжуються мудрість, любов, ентузіазм, мужність, тепло, які невидимими стежками розходяться і досягають кожної дитини, кожної родини у школі і завдяки яким вони сплітаються у єдиний здоровий організм.

Якщо ви прагнете працювати у вальдорфських класах «Борисфен», до вашої уваги поточні вакансії.
Закінчила Київський національний ун. ім. Тараса Шевченка. Протягом 3-х років працювала на кафедрі історії української мови та стилістики, успішно захистила кандидатську дисертацію зі спеціальності «українська мова». 1 рік працювала старшим викладачем на кафедрі філології КНУ театру, кіно і телебачення імені І.К. Карпенка-Карого, 4 роки – репетитором з української мови та літератури. Нині є слухачем на Вальдорфському педагогічному семінарі.

Зараз працюю у «Борисфені». У вальдорф привели діти. Для них шукала альтернативну освіту, де діти здорові й щасливі, де вчаться не заради оцінки, а тому що цікаво, де б учили спостерігати, мислити, творити, де був би присутній такий писаний-переписаний індивідуальний підхід до дитини, де панує атмосфера таїни непізнаного й радості відкриття, а ще поваги й любові до Дитини! Таку школу знайшла і сама настільки захопилася, що стала Вальдорфським Учителем! Тепер у щасливої мами щасливі й здорові діти!
Вікторія Ящишин
Закінчила Харківський педагогічний університет, факультет іноземних мов. У 1999 – 2002 роках працювала вчителем англійської мови у харківській вальдорфській школі, з 2004 до 2015 року – викладачем на кафедрі східних мов Інституту іноземної філології ХНПУ ім. Г.С. Сковороди.

Вальдорфську освіту здобувала на Всеукраїнському вальдорфському семінарі для вчителів, інших семінарах і тренінгах та шляхом самонавчання.
З 2014 року працюю над дисертацією з вальдорфської педагогіки. 2015 року із сім'єю переїхала до Києва і працюю вчителем у «Борисфені».

Мама трьох дітей. І неймовірно щаслива, що тепер вони всі можуть отримувати саме вальдорфську освіту. Переконана в ефективності цієї науково-педагогічної системи, яка за майже 100 років свого існування довела, що дійсно здатна виховати гармонійну, здорову, творчу, активну та вільну особистість. Саме таких людей зараз, як ніколи, потребує наша країна й світ у цілому.

Ярослава Демченко
Закінчила Київський гуманітарний інститут, Вальдорфський педагогічний семінар. Зараз навчаюся в НПУ ім. Драгоманова на вчителя початкових класів та на вальдорфського вчителя, а також на семінарі з антропософської психотерапії. Протягом 2,5 років працювала у вальдорфській школі «Михаїл» та 1,5 роки – у вальдорфській школі «Софія» (Київ). Створила дитячий садок «Дитяча домівка», де працювала протягом 4-х років.

З 2015 року працюю у «Борисфені». Створити хорошу школу для дітей було моєю мрією з 12-ти років. У 20 років я дізналася, що мої критерії хорошої школи у світі мають ім'я Вальдорф – і вибір було зроблено.
Наталія Шпілька
Закінчила Київський національний лінгвістичний університет. Навчаюся на другому курсі Лікувально-педагогічного семінару. З 2012 до 2015 року працювала у школі «Михаїл» вчителем німецької мови та вчителем ГПД.

З 2015 року працюю у «Борисфені». Вальдорфська школа для мене є місцем, де можливий гармонійний розвиток особистості і де панує глибока повага до кожної дитини!
Олена Свердлик
Навчалась на художньо-графічному факультеті Криворізького педагогічного університету. Закінчила Вальдорфський регіональний семінар (основний вчитель) і численні семінари з живопису. У 2009–2016 роках працювала вчителем мистецтва у вальдорфській державній школі м.Кривий Ріг.
Викладач вальдорфського регіонального семінару.

З вересня 2016 р. почала працювати у «Борисфені». У вальдорфську педагогіку прийшла через бажання дати своїм дітям іншу, якісну освіту. Гадаю, що затрималась в ній серйозно і надовго:)
Яна Фіца
Закінчила ЧДПУ ім. Т.Г.Шевченка (вчитель початкових класів та музики) та ЧДІППО ім. Ушинського (вчитель англійської мови та літератури). Викладала англійську мову в Черешенській школі-інтернаті та у школі № 14 м. Прилуки. Навчалась на Вальдорфському педагогічному семінарі. Один рік працювала у Київській вальдорфській школі «Софія», потім – вчителем початкових класів у Нехаївській ЗОШ І-ІІІ ст. Але доля склалась так, що після десятирічної перерви я знову повернулася до вальдорфської педагогіки (хоча душею не розлучалась із нею і в загальноосвітній школі, використовувала елементи цієї педагогічної системи).

Вальдорф для мене – це щасливе дитинство і юність наших дітей, найдорожчого, що в нас є.
Олена Мітасова
За першою освітою – технолог швейного виробництва. Друга освіта – Вальдорфський педагогічний семінар. 7 років працювала вихователем вальдорфського дитячого садочка. Зараз навчаюся на Лікувально-педагогічному семінарі.

Вальдорфську педагогіку бачу як таку, що дає можливість дитині здорово розвиватись з урахуванням вікових потреб, а ще – це неймовірно цікаво!
Рімма Тарасова
Закінчила Черкаський національний університет ім. Б.Хмельницького та здобула кваліфікацію магістра філології, викладача англійської мови та літератури. Протягом 3-х років працювала викладачем в альма матер, Черкаському національному університеті, та 1 рік – у Київському інституті туризму. У 2013 році створила сімейний клуб «Амае», в якому продовжую викладати англійську мову для дітей різного віку.

З квітня 2016 р. навчаюсь на Вальдорфському педагогічному семінарі, а з вересня 2016-го викладаю у «Борисфені». З вальдорфською педагогікою познайомилась у пошуках м'якого та розумного підходу для своєї доньки. Сьогодні бачу у вальдорфській школі задоволення ключових потреб школяра: авторитет вчителя, який постійно розвивається, мислить і творить; свобода і повага до дитини; розуміння її вікових особливостей; багатобічний розвиток особистості. Радію новому напрямку, новим умінням, щасливій дитині і спокою у серці.
Олена Мізгарьова
Закінчила НПУ ім. Драгоманова та Навчальний курс з лікувальної педпгогіки (3-й курс). Працюю у «Борисфені» з 2015 р. Це моя свобода в межах долі.
Анастасія Мацелюх
Навчаюся у НПУ ім. М.П.Драгоманова. До «Борисфена» прийшла у вересні 2016 року. Минуле місце роботи – загальноосвітня школа.

Я тут, бо знаю, що це вірна стежка до змін, яких я прагну – і в освіті, і в собі.
Анна Піменова
Навчалася в НПУ ім. М.П.Драгоманова. Протягом 4-х років працювала вихователем у вальдорфському дитячому садочку. Зараз навчаюся на лікувально-педагогічному вальдорфському семінарі.

У «Борисфені» – з вересня 2016 р. Для мене вальдорфська педагогіка не статична, а жива, відповідає потребам дітей.
Ременюк Наталія
Студентка Вальдорфського педагогічного семінару, слухачка Лікувально-педагогічного семінару. Рада бути частиною Школи, що сприяє здоровому розвитку особистості дитини.
Наталія Слюсар
На волонтерских засадах із задоволенням виконую у школі обов'язки лікувального педагога (диплом Вільної вищої школи духовної науки, Гетеанум (Дорнах, Швейцарія)), психолога і юриста. Студентка Антропософського психотерапевтичного семінару (5-й курс). Закінчила семінар «Старша школа» у коледжі Емерсона (Англія). Маю сертифікати відвідування семи IPMT-семінарів з антропософської медицини. Зараз отримую другу формальну освіту у Педагогічному університеті ім. П.Тичини, спеціальність «психологія».

Член Антропософського товариства, у різний час була учасником антропософських ініціатив у сфері: педагогіки, лікувальної педагогіки, біодинамічного землеробства, медицини, терапії мистецтвами, управління соціальними інституціями, у тому числі школами, з точки зору антропософії.
Власник бізнесу у сфері торгівлі та популяризації органічних товарів.
Інна Свірідова-Калініченко
За освітою – інженер-програміст і менеджер ЗЕД. Закінчила КМУЦА. У волонтерских проектах – з 2005 року.

На вальдорфську педагогіку звернула увагу як мама майбутнього першокласника. У «Борисфені» – з 2014 року.
Тамара Федяй
У 2007 році закінчила факультет журналістики Київського національного університету імені Тараса Шевченка, у 2016-му – 1 ступінь навчальної програми «Теорія і практика гештальт-терапії» МГІ (Київ). Фасилітатор холотропного дихання з 2014-го, член команди фасилітаторів Grof Transpersonal Training Ukraine. Інструктор хатха- і крія-йоги. Спеціаліст із сенсорної інтеграції в діалозі (за Уллою Кіслінг).

Із долею «Борисфена» тісно пов'язана з 2014 року. Займаюся зовнішньою просвітницькою роботою.

Мама двох доньок, які зараз навчаються тут у 3 класі. Вальдорфська педагогіка – це найкраще, що в цьому житті могло статися з моїми дітьми і зі мною як мамою. Ґрунтовний, всебічний, цілісний, зрозумілий, гуманний підхід до людини та її зростання.
Ольга Семидочна