Борисфен

Історія

Вальдорфські класи «Борисфен» є унікальним освітнім проектом, ініційованим батьками і вчителями, метою яких було і є – творити людяну школу.
Сьогодні у «Борисфені», який відкрив свої двері у 2014 році,
навчається вже майже 100 дітей!
Посвята першачків 1 вересня 2016 року
Поява вальдорфської паралелі чи школи – це завжди ініціатива батьків. І саме тому кожна вальдорфська школа – унікальна. Все, що ми мали на початку – це кілька родин, один вальдорфський вчитель, велике бажання й наснага, мужність, готовність вчитися у процесі та вкладати у створення державної школи для сотень дітей свої сили, таланти і волонтерський час.

За три роки кількість наших учнів досягла майже 100 дітей, наша педагогічна колегія значно розширилася! Натхненних шкільним життям учнів, їхніх батьків і вчителів стало так багато, що на шкільних святах ми вже не поміщаємось у нашу "Світлицю":)

Але, на жаль, сьогодні гостро постало питання розташування наших державних класів, які два роки поспіль розвивалися у загальноосвітньому навчальному закладі на вул. Саратовській, 20 у Києві: оскільки Міністерство освіти і науки України прийняло рішення про реорганізацію цієї школи, розвиток тут вальдорфської паралелі несподівано став неможливим. Про це ми були повідомлені листами від МОН.

Отже, діти державних вальдорфських класів «Борисфен» опинилися у загрозливій ситуації, їм потрібна постійна освітня домівка, де вони будуть навчатися й зростати протягом 11 років свого шкільного життя. Вони мріють прийти до такої домівки 1 вересня 2017 року.

Тому ми звертаємося до Міністра освіти Лілії Гриневич із проханням долучитися до вирішення цього питання – і таким чином допомогти дітям «Борисфена» віднайти свою світлу і затишну Школу, на багато років.

Для успіху великих державних справ важлива доля кожної дитини.