Борисфен
ВАЛЬДОРФСЬКІ КЛАСИ «БОРИСФЕН»

Вступникам

Якщо ви бажаєте, щоб ваша дитина навчалася у «Борисфені», будь ласка, зателефонуйте нашому адміністратору:
(098) 881 70 71
вчитель 1-го класу
Тетяна Ситнік

Любий друже!

Знаю, що ти чекаєш на зустріч зі своєю школою. Вона теж готується прийняти тебе і наповнити твоє життя радісним пізнанням себе та світу. Разом з тобою ми підемо шляхом, сповненим силою доброти, краси та істини. Захопливий світ дружби та творчості відкриє в тобі власне джерело радощів. Тобі неодмінно припадуть до душі рукоділля, музичне мистецтво, живопис та евритмія, на яких зможеш навчитися бути творцем власного життя!

З радістю чекаю на тебе!

Твоя перша вчителька, пані Тетяна


вчитель 2-го класу
Анна Піменова

Коли зерна, які ти сієш у маленьких серцях, виходять з любові, то бачиш, що проростає любов – до людей, до природи, до пізнання.

Вальдорфська педагогіка допомагає вчителю створити для дитини здоровий ґрунт на все життя – впевненість у своїх силах та відчуття балансу між собою та зовнішнім світом.

Не знаю більш тонкого мистецтва, ніж дбайливе зрощення дієвої, вдумливої та духовної людини майбутнього. Дякую долі, що причетна до цього.

вчитель 3-го класу
Наталія Ременюк

Третій клас. Такий важливий у житті кожної дитини період рубікону. В залежності від того, як дитина пройде крізь цей час, залежатиме глибина її любові до життя, те, як вона відчуватиме цінність землі, на якій живе та творить.

Як пройти цей період гармонійно? Як допомогти дитині? Що важливо знати, розуміти і робити батькам? Важливі питання, над якими ми будемо працювати протягом року.

Попереду стільки цікавого: епоха землеробства, ремесел, епоха вимірювання та будівництва!

Ми будемо вчитися жити у маленькому соціумі – класі. Сподівання, що все буде ідеально й не виникатиме нових питань та складних ситуацій, є ілюзією, бо людина - і маленька, і доросла - весь час перебуває у розвитку. Наше завдання – не уникати труднощів, а навчитися дивитися їм в очі, щоб непрості ситуації та виклики життя допомагали зростати та розкриватися нашим кращим якостям.

Моєю опорою є постійне занурення у розуміння природи дитини, у закономірності її розвитку, і я з любов'ю продовжуватиму давати дітям усе те, що буде сповнювати їх силою та розвивати.

вчитель 4-го класу
Наталія Шпілька
Нема випадкових зустрічей. Кожна дитина залишає відбиток у біографії вчителя. Це завжди цікаво, що несе з собою така зустріч. Які зміни відбудуться у класі з появою нової учениці чи учня. Які нові грані стосунків, поглядів проявлять себе.

Чого шукають нові родини? Які їхні очікування? Що спонукає їх змінювати школу для дитини?

Я чекаю нової зустрічі з інтересом вглядаюся у індивідуальність маленької людини і радію, що зможу бути поряд у дорослішанні, у пізнанні себе і світу.
вчитель 5-го класу
Ярослава Демченко

Із вальдорфською педагогікою я познайомилася майже 20 років тому, але не перестаю захоплюватися глибиною її філософії та дидактики.

Як мама я завжди мріяла про таку школу для своїх дітей, і зараз неймовірно щаслива, що вони живуть таким наповненим, радісним, гармонійним шкільним життям.

Як учитель – ціную, що можу доторкнутися до цього дивовижного світу! Усе більше сповнююся ентузіазмом та жагою творчості, прагну до глибокого пізнання природи людини, законів її здорового розвитку. Радію кожній можливості навчатися, дивуватися і знову й знову по-новому відкривати цей світ із учнями свого класу.
вчитель 6-го класу
Вікторія Ящишин